GÖZ BAKIMI – Eye Care

600 

Açıklama

Eye Care

Eye Health Enhancement

Göz Bakımı

Göz Sağlığı Güçlendirmesi

31.Mart.2012 de Mariah Windsong Coulture tarafından kurulmuştur.

S O Y A Ğ A C I

Mariah Windsong Couture (Kurucu)

Jeannett Nulvier

Victor Glanckopf

Jay Burrell

Linda Colibert (Rev.)

Wanda Eagleton

Hasan Makam

S İ Z

GÖZ BAKIMI Şifa Sistemi, farklı Enerji Fonksiyonlarının Uyumlamalarını içeren bir paket uyumlama programıdır. Genel Göz Bakımı enerjileri dışında, enerji fonksiyonlarının da her biri ayrı ayrı kullanılarak özel ve derin bir şifalandırma uygulanabilir.

Göz Bakımı Enerji Fonksiyonlarının her birine tek seansta uyumlanılır.

Göz Bakımı Enerji Fonksiyonları:

* Göz Sağlığı Güçlendirme; göz sağlığını fonksiyonel olarak artırır.

* Görme Restorasyonu; manevi görüşü(görüyü) artırır ve yeniden yapılandırır.

* Görsel Bozulmayı Temizleme; görsel algınızdaki bozukluğu düzenler.

* Vizyon Geliştirme; bu gerçeklikteki vizyonunuzu geliştirmeye yardımcı olur.

* Fiziksel Vizyonu Koruma; güçlendirilmiş vizyonunuzu düşüşe geçmekten korur.

* Hidrostatik Göz Basıncı Ayarlama; Gözlerin içindeki iç basıncı ayarlamaya yardım eder.

* Enfeksiyon Önleyici Alan; Enerji alanı içine adım atabileceğiniz veya niyet ile aktive edebileceğiniz, küresel bir enerji alanıdır.

Uyumlamanızdan sonra, yeniden aktif olan Göz Bakımı enerji sistemi, size bu sistemin genel enerjilerini ve yukarıda adı geçen tüm özel enerjileri sağlar. Sizin, Manevi Göz Bakım Ekibiniz, Ruhunuz, Yüksek benliğiniz ve vücudunuzun biyolojik sistemi tarafından onaylanan düzeyde, enerjiler yönetilir. Genel olarak; Göz Bakımı enerjilerini çalıştırmanın dışında, Göz Bakımı Özel Enerji fonksiyonları ile daha derin seviyelerde çalışmak istediğinizde; bu enerjileri alma isteğiniz ile yukarıdaki isimlerini söyleyerek, bilinçli olarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Bir kez bu enerjiden bir parça aldıktan sonra, vücudunuz ve ruhunuz o enerjiyi tanıyacak ve bu özel enerji sisteminin enerji akışının olduğu, Ebedi Kutsal Kaynak enerji akışına kolayca erişebilecek.

GÖZ SAĞLIĞI GÜÇLENDİRME:

Göz Sağlığı Güçlendirme, göz sağlığı çok iyi olan insanlar ve göz sağlığını korumaya ihtiyacı olanlar için de uygundur. Bu manevi enerjiler, özellikle hassas göz dokusu ve hücreleri ile ışığı alır ve mesajları beyninize iletir.

MANEVİ GÖRÜ RESTORASYONU:

Genel olarak kişinin manevi görüşünü tekrardan düzeltmeyi esas alır. Hepimiz zaman zaman yolumuzu kaybedebiliriz. Yolumuza ışık tutar, ruhsal görüyü güçlü bir şekilde destekler.

Görüşünüzü tekrar geri kazanmak önemlidir. Hayatta neye ihtiyacınız olduğunu görmek için, görme yeteneğinizi kazanmak! Bu, dua ederken veya meditasyon yaparken veya ruhsal gelişim ve keşif amaçlı bir yolcuğa çıktığınızda veya vizyon arayışınız sırasında olabilir.

Bu sadece, aniden sizin için neyin doğru olduğunu anladığınız ve bir sonraki adımınızın sizin için aydınlandığını farkettiğiniz, basit bir ‘ah ha! Işte bu!’ diyeceğiniz dakikalarından biri olabilir.

Bu çok değerli ve kendi iç bilinciniz ve görüşünüz sizin üzerinizden tekrardan tamamen yenileceği için çok heyecanlıyım. Tamamen ortaya çıkması ne kadar sürer? Hiç bir fikrim yok. Bu durum, herkes için farklıdır. Bir durumun sizin için doğru olup olmadığı konusundaki hislerinizde özel bir bilgi vardır. Her insan gibi hissler de kişiye göre değişir, çok özeldir.

Yaşamınızda, sizin için en iyi olan yol varken, neden yoldan çıkmış ve uzun yolları deneme ile zaman kaybetmiş olasınız.

Önemli olan, ruhsal görüşünüzün düzelmesi, sis perdelerinin kalkması, hayatınıza ait olanları ve olmayanları bilmenizdir. Fırsatlar size sunulduğunda, hangisinin sizi bir adım daha ileri taşıyacağını, hangisini kabul edip ve hangisini kabul etmeyeceğinizi bilebilmenizdir. İletişimlerinizde, bir konuşmada veya tartışmada, hangi noktalarda aşırıya kaçıldığını ve neyin artık önemli olmadığını bilebilmenizdir.

İçsel ve manevi görüşünüz yenilendiğinde, zihin kavramınızdan öte olan şeyleri, ‘görüp’, anlayacaksınız. Bu, ruhsal farkındalığınız için mükemmel bir gelişme! Yakında, ruhani ve mistik durumlar olumlu bir şekilde tutunarak, sorunsuz bir şekilde, günlük hayatınıza da yansımış, yeteneklerinizin bir parçası olacaktır.

Bu enerji fonksiyonunu aktive edecek, tamamlayıcı bir fonksiyon vardır. Bu da, Vücudunuzun, bünyenizin bu enerjileri kabul etmesi, Yüksek Benliğiniz, Ruhunuz ve Ebedi Kutsal Kaynağın onaylayıp, uyum içinde olmasıdır.

Fiziksel görüşü azalan ve işlevselliğini giderek yitiren, görüşü düşük olan insanlar, çevrelerindeki fiziksel dünyayı görme yeteneklerini geliştirebildiklerini, keşfedebilirler. Kutsal Ruh’un hediyesi, fizik görüş ile birlikte diğer tüm görüş fonksiyonlarıyla da mükemmel bir uyum içinde olduğunda sağlanır.

Bu enerji fonksiyonu, insanların tamamı ile fiziksel görüşünü yeniden yapılandırıyor olarak bilinse de, düzenli olarak ektive edildiğinde, asıl amacı o değildir. Manevi Görü Restorasyonu, kesinlikle sadece fiziksel görüşü yeniden yapılandırma olarak görülmemelidir. Fiziksel bedenimizin neden heran herşeyi görememesinin birçok nedeni vardır. Bazen kişinin ruhunun, görmede körlüğe ve düşük görüş açısına izin vermesinin, bilinmeyen bir yararı vardır. Kişinin fiziksel gözlerinin ve görüntüyü veren devre sisteminin, insanın neyi görmeye ve neyi göz ardı etmeye ihtiyacı olduğunu bilemez. Belki, sonuç olarak sizin için bir mucize olabilir.

GÖRSEL BOZULMAYI TEMİZLEME:

Özellikle durugörü yeteneği gibi, sezgisel becerileri güçlü olan birisi için, bazen fiziksel görüş bir süre için bulanıklaşabilir. Bu durum, ruhsal alemlerde daha iyi görebilme yeteneği kazanmış birisi için, aniden bulununduğumuz bu gerçeklikte iyi görememek, kaygı verici olabilir.

Bu kişilerin, fiziksel gözleri sağlıklı ve görüşleri mükemmel olabilir, ancak, gözler ve görsel kortex arasındaki geçitten geçen mesajların hızı yön değiştirebilir. Bu durum, fiziksel gerçeklik algısının bozulabileceği anlamına gelir. Görsel kortex, gözden kalan mesajları biraz daha farklı aldığında, sanki çevre veya basılı sayfa bozulmuş gibi kişinin aklında ortaya çıkar. Nadiren, sayfadaki harflerin dönmesi, hareket etmesi ve havaya kalması olarak da ortaya çıkar.

Bazen görüşümü ‘yeniden başlatmam’ gerekir. Şimdi, Görsel Bozulma Temizleme ile daha uzun bir süre okumaya devam edebiliyorum. Bu temizleme, bir kaç yıl önce bana, Ebedi Kutsal Kaynak’a biraz rahatlama için yalvardığımda, yardımcı şifalandırma koruyucularım aracılığı ile geldi.

Skotopik Hassasiyet Sendromu olan kişiler, ışığın belirli dalga boyları tarafından kolayca rahatsız edilmektedirler. Örneğin, florasan ışıkların bir çoğunda, görsel bozulmaya büyük ölçüde etkisi olan, yüksek hızda titreşimler vardır.

Disleksi tanısı konulan bir çok çocukta, genellikle sadece Skotopik Hassasiyet Sendromu vardır. Bir çok kişi, ‘kelime körlüğü’ olan veya sayfadaki kelimeleri beynin tanımlayamaması olduğunu düşünür, gerçek ise, beyin bilgileri gözden alırken, belirli ışık frekanslarının yönünü değiştirmesi olabilir.

Bazen okursunuz fakat okuduklarınızı anlayamazsınız, aynı yazı başkası tarafından size okunduğu zaman gayet rahatlıkla anlayabilirsiniz. İşte bu zamanlarda, geçici fiziksel görü bozuklukların yaşandığı zamanlardır.

Eğer ebeveynlerinin izni varsa, çocuklar için, Görsel Bozulmayı Temizlemeyi aktive edebilirsiniz. Skotopik Hassasiyet Sendromu aynı zamanda, sakarlık ve el becerisi eksikliği ile karakterizedir. Eğer düz göremiyorsanız, nasıl düz yürüyebilirsiniz veya hassas aletleri nasıl kullanabilirsiniz? California da bulunan Irlen Kliniği, dünyanın bir çok yerinde birçok teşhise sahiptir.

Bu durumda, görsel bozulmalardaki ters etkilere sebep olan, ışığın dalgaboyu ayarlanır ve böylece bozulmalar ‘doğrulanır/düzelir’.

Araba kullanmak da, çoğu zaman Stokopik Hassasiyet Sendromu olan kişiler için tavsiye edilmiyor. Bu yüzden, görme bozukluğunuzun, ruhsal yeteneklerin bir üst seviyeye geçmesi ile ilgili veya gözleriniz ve görsel korteksiniz arasındaki doğal elektriksel problem için, Görsel Bozukluğu Temizleme’den alınacak büyük bir destek vardır.

VİZYON GELİŞTİRME :

Vizyon Geliştirme, fiziksel görmeyi geliştirmek ve daha kaliteli bir görüş sağlamak için kanalize olmuş bir enerji fonksiyonudur. Bu enerji sistemi için düzenli aktivasyon önerilir. Bu enerji fonksiyonunu, hayvanlar ve diğer insanlar içinde sık sık kullanılabilir.

HİDROSTATİK GÖZ BASINCI AYARLAMA:

Gözlerin içindeki iç basıncı ayarlamaya yardım eder. Gözün içindeki doğal basınca tamamen ekti edebilen çeşitli göz koşulları vardır. Hücre filitreleriniz veya sıvıyı yeniden emme, hidrostatik basınca bağlıdır. Bu, sizin nasıl rahat edebildiğiniz dahil, atılan toksin oranını ve besin oranını da belirler.

Hidrostatik, ”su durdurma” demektir, böylelikle hidrostatik basınç hücre zarı boyunca geçen suyu durduran basınçtır.

Hücre zarı dışındaki ve hücre içindeki dengeli basınç hayati önem taşır. Eğer bu basınç uygun değilse ve çok fazla sıvı hücrelerin içinde tutulur ise şişerler. Nefes alma gibi, hücre zarından dışarı çıkıp içeri giren sıvının hareketini düşünün. Hücreler, besin içinde ve oksijende nefes alır, sıvı içinde nefes alırsa, aynı zarlar vasıtasıyla karbondioksit ve diğer toksinleri içine alır.

Hidrostatik Basınç Ayarlama enerji fonksiyonu, iyi kurulmuş ve yıllardır da birçok insan tarafından güvenle etkili bir şekilde kullanılmış bir enerjidir. Burada bunu, özel olarak gözler için ve göz içindeki basınca özel olarak kanalize olduğu için sunuyorum.

FİZİKSEL VİZYONU KORUMA :

Fiziksel görüşün muhafaza edilmesini destekleyen enerji fonksiyonudur. Bu, çok boyutlu olan manevi görüden çok, bir kişinin fiziksel çevresini algılayan görüdür. Değişen çevre şartlarından dolayı, fiziksel görmenin olumsuz etkilenmemesine hızlı bir şekilde yardımcı olur. Yüksek ışıklı bir ortamdan zifiri karanlığa geçerken, ya da uzun süre kitap okuduktan sonra uzağa bakmak gerektiğinde, kuru ortamdan nemli ortama geçerken, alçak basınç altındayken yüksek basınçlı bir ortama hızlı bir şekilde adapte olunması gerektiğindeki gibi..

ENFEKSIYON ÖNLEYİCİ ALAN :

Enerji alanı içine adım atabileceğiniz veya niyet ile aktive edebileceğiniz, küresel bir enerji alanıdır. Gözlerimiz gün içinde birçok tahriş edici maddeye maruz kalırlar. Enfeksiyon Önleyici Alan, enfeksiyona neden olan virüslerin ve zararlı bakterilerin çoğalmasını engeller. Bu enfeksiyonun yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olur, böylece gözleriniz çok daha hızlı iyileşir.

Sistemin kurucusu olan Mariah Windsong Couture tarafından yapılan bir kaç önemli yasal uyarılar ve telif hakları :
* Eye Care™ Uyumlamasını aldığınızda, bu sistemi bir başka şifa sistemi ile birleştiremeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

* Eye Care™ Şifa sistemini başkasına öğretirken, Tam Soyağacı ile birlikte sertifika verilmesi zorunludur.

* İndirimli ya da Grup Uyumlamaları dahi olsa Ders ücreti en az 55-75 $ arası olmalıdır.

* Çeviri ya da kendi ders notlarınız oluşturulduğunda, sistemin orjinal adı ve tam soyağacı yazılmalı ve verilen yöntemleri anlatan metinlerde ekleme ya da çıkartma yapılmamalıdır.

* Eğitmen, bu sistemi sadece özel web siteleri üzerinden ya da bire arada iken öğretmek ile yükümlüdür. Sosyal alanda yayınlanamaz.

* Sistemin klavuzu(ders notları) kesinlikle kamuya açık alanda paylaşılamaz, direk alıcıya gönderilir.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“GÖZ BAKIMI – Eye Care” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir