HAYVAN KORUMA Reikisi

600 

Açıklama

Animal Protection Reiki

Hayvan Koruma Reikisi

Hayvan Koruma Reikisi, vahşi doğada yaşayanları, evcil hayvanları ve tehlikesiz diğer türleri koruma altına almak adına çalışır. Hayvan Koruma Reikisi, sizin hayvanları korumak için gerekli enerji frekansına sahip olmanızı sağlarken, onları iyileştirmek için evrensel enerjilerle ve yaratıcı kaynak ile bağlantınızı ve uyumunuzu güçlendirmenize yardımcı olur. Bu uyumlama sizin herhangi bir canlıyı koruma altında tutma iyileştirme ve yardım yeteneklerinizi güçlendirir. Bu uyumlama ile verilen sembol, sizin bu enerjilerle bağlantınızı hızlandıracak, kolay kullanmanızı sağlayacak ve acil durumlarda kullanmanızı hızlandıracak. Bu uyumlama ile tüm hayvanlarla koşulsuz ve saf bir sevgi bağınız oluşturacaktır.

Evcil hayvan dostlarımız çok farklı tehlikelerle karşı karşıya kalabilir. Herhangi bir neden olmaksızın çok ciddi hastalıklar ve salgınlar olabilir. Bazen kendi bahçenizde veya siz onları tasma ile gezdirirken bile başka hayvanların saldırısına uğrayabilirler. Sanmayın ki sadece eğlence için veya evcil hayvanınız için tehlikeli olacağını veya onları hasta edeceğini düşünmeden bahçe çitinizden yada duvarınızdan bazı maddeleri atabilecek insanlar yoktur. Hayvan dostlarınızı zehirlemek isteyen komşularınız ve hatta size karşı iyi niyetli ve hayvansever görünüp de kedi yada köpeklerinize çürümüş yiyecek atabilecek komşularınız ya da çevrenizde böyle insanlar olabilir. Bazı insanlar gördüm, fare ve sıçanlardan korunmak için başka canlılara zarar verebileceğini düşünmeden dikkatsizce etrafa zehir koyuyorlardı ve bu diğer canlıların içinde nereden ve nasıl zehirlendiğini bilemeyeceğiniz sizin en iyi dostunuz da olabilirdi. Bir komşumuzun kuş banyosu vardı ve yosunlandığı için içine saf çamaşır suyu döktü. Kendilerini temizlemek isteyen ya da sadece serinlemek için su içmek isteyen kuşların acısını ve boşyere kayıplarını hayal edebiliyormusunuz. Aynı komşum, bahçesinde meyve faresi gördüğü için yapışkan fare zehri aldı ve duvarının üzerine koydu. Sonuçlarını siz düşünün!

Köpeklerimizle yürürken biri başka birisinin hayvanı tarafından 2 kez saldırıya uğradı ve bu hayvan tasmalı yada bahçenin içinde değil serbestdi. Yani evet hayvan dostlarımız için herzaman dünyada büyük tehlikeler var. Ve hatta kendi hastalıklı kedi yada köpeklerini rahatlatmak için sizin bahçenizi kullanabilecek insanlardan dolayı geçebilecek hastalık ve parazitler de vardır. Tüm bunların üstünde bir de saf ve dikkatsiz kötü amacı olmadan yanlışlar yapan insanlar da var. Onlardan daha tehlikeli olarak dostlarınızın yiyecek kaplarına zehir koyanlar, duvarınızdan atlayıp onlara sopa ile vuranlar hatta onları kısırlaştırmak isteyen insanlar da var malesef. Neden bazı insanlar bunu yapıyorlar gerçekten anlayamıyorum. Ama bu insanlar gerçekten var. Ve benim köpeğimin bu insanlık dışı insanlar tarafından yapılan birçok saldırı deneyimi var.

Vahşi hayvanlar için tehlikeler ise; habitatlarını kaybetmek, avcılar ve tabiî ki hastalıklardır.

Bu nedenle Hayvan Koruma Reikisi uyumlaması tüm vahşi ve evcil hayvanları koruyabilmem ve bunu diğer insanlara öğretmem için özel bir enerji olarak verildi.

Linda Colibert

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HAYVAN KORUMA Reikisi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir