IŞIĞIN RÜYASI

700 

Açıklama

LIGHT DREAM

IŞIĞIN RÜYASI

Alla Sharkia tarafından Snt. Germain aracılığı ile kanalize edilmiştir.

UYKUSULUĞUN ÇÖZÜMÜ:

UYKUSUZLUK NEDİR:

Zaman zaman kötü geçen uykulara sahip olmanız anormal değildir. Fakat eğer bunu hissederseniz, yeteri kadar uykunuzu alamamış, tatmin edecek kadar uyumamışsınızdır. Uykusuz kalmış yada uykularınız düzensiz olabilir. İnsanlar bunların birini yada bir çoğundan şikayet eder :

  • Uykuya geçmede zorlanma

  • Geceleri sık sık uyanma ve kabuslarla uyanma

  • Sabah çok erken uyanma ve artık uyuyamama

  • Uykuların yenileyici, dinlendirici, ferahlatıcı olamaması

 

Uykusuzluk, uyuklamak gibi, yorgunluk gibi, konsantrasyon bozukluğu ve sinirli-asabi olma gibi sorunlara neden olabilir. Aynı zamanda kişinin uyku bozukluğu ile birlikte, uyku apnesi, uyku hastalığı ve arada huzursuzluk sendromları gibi başka uyku bozukluğu olabilir. Uykusuzluk, her gece ki uyku saatlerine bağlı değildir. Kişinin uyku ihtiyacı miktarı değişkendir. Birçok insanda gece uyku ihtiyacı 7 ile 8 arasında iken, bazılarına ise daha azı iyi gelir ve bazısına ise daha fazlası gereklidir. Yaklaşık 60 milyon Amerikalı uykusuzluktan, ciddi derecede uyku gereksiniminden ve çıkan sorunlardan dolayı muzdariptir. Uykusuzluk sorunu eğilimi yaş ile birlikte artar ve kadınlarda %40 iken, erkekler de ise %30’na etki eder.


IŞIĞIN RÜYASI İLE NELER YAPILABİLİR?


Light Dream Enerjisi, uyku ile ilgili sorunları çözme konusunda çok güçlü ve etkilidir. Ve de yüksek ölçüde iyileşmenin başlangıcıdır. Kimi zaman, nedenlerden emin olamayız, şimdi ise bu enerjiye ve çalışmasına ve de azimlilikle yönlendirmesine güvenebiliriz. S. Germain diyor ki “ Onun bu titreşimlerle çalışması çok kolaydır fakat çalışmaların sonucunda ağır hastalıkları bile kişide açığa çıkarmıştır.”


Buradaki metodda sembol yoktur ve bu enerji reiki türü bir enerji değildir. Bu yüksek derecedeki enerji frekansının temeli mor ışık kaynağının gücüdür.”


LIGH DREAM ŞİFA SİSTEMİ (1.2.3.Seviye Tamamı Tek Seans) Uyumlama yöntemi ile yapılır..

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“IŞIĞIN RÜYASI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir