İndirim!

SEVGİ IŞINI

450 

Açıklama

LOVE LIGHT (SEVGİ IŞINI) HAKKINDA GENEL BİLGİLER :

Sevgi Işını Özel bir sevgi frekansıdır. Bu enerjinin kullanımı Reiki ve

Takyon’nun kullanımına benzer. Sevgi Işını ile yaptığınız enerji araçları, özellikle suyu şarj etmek için iyidir. Suyu daha ince yapar ve böylece hücrelerimiz tarafından daha iyi absorbe edilir. Sevgi Işını (Özel Sevgi Frekansı); bu enerji ile yapacağınız enerji araçlarını(kolye,küpe, herhangi bir nesne olabilir) üzerinizde taşımak oldukça iyidir; (Etrafınıza sürekli sevgi enerjisi yaydığınızı düşünün.. )

Evrende iki temel yüksek frekanslı enerji bulunmakta, aynı ying-yang sembolünde olduğu gibi, gece- gündüz, iyilik-kötülük, güzellik-çirkinlik gibi. Bu temel iki enerji Sevgi-Korku enerjisi.

Tüm olumlu ve olumsuz frekanslı diğer duygusal enerjiler bu iki temel enerjiden doğuyor. Birinin olduğu yerde diğeri çok fazla barınamıyor. 

Temel olarak dünyaya Sevgi enerjisiyle geliyoruz ancak yaklaşık üç yaş civarlarında zihnimiz dünya formatına giriyor ve korkularla tanışmaya başlıyoruz. Egomuz bizleri korumak adına korku enerjisini daha çok kullanıyor ve yavaş yavaş ilk saf halimiz olan sevgi enerjisinden uzaklaşmaya başlıyoruz. 

Amacımız sevgi enerjisinin frekansını korku enerjisinin üzerine çıkarmak. Sevgi enerjisi, kendimize güvenmemizi, yaşamın akışına güvenmemizi, kendimizi değerli bulmamızı (ki hepimiz insan olma onurundan dolayı çok değerliyiz) , sağlık, bolluk ve bereket içerisinde yaşamımızı sağlar. Korku enerjisi ise, yaşamın akışından, geleceğimizden korkmamızı, kaybetmekten, parasız kalmaktan endişelenmemizi sağlar.”

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SEVGİ IŞINI” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir