ŞİFACI BİLGELİĞİ Uyumlaması

700 

Açıklama

The Healer’s

WISDOM

ŞİFACI BİLGELİĞİ

UyuMlaması

( 2020 Revizyonu )

Hasan Makam tarafından kurulmuştur.

SOYAĞACINIZ

Hasan Makam(Kurucu)

SİZ

2015 © Copyright by Hasan Makam

Ön-koşul : En az Reiki 2.Seviye


ŞİFACI BİLGELİĞİ HAKKINDA :

Bilgelik, Bilginin, sağduyu, derin görüşlülük ve muhakemeli mantık ile, idrak, görgü, sağduyu ve sezgisel anlayış ile birlikte bu özel bilgileri özümseyebilme, içselleştirme ve uygulayabilme kapasitesidir. Bu vasıfları taşıyan kişiye de bilge denir.

Akıl ve Bilgelik, anlamları bazı durumlarda birbiriyle örtüşür. Bilgelik veya derin görüş, kültürel, felsefi ve dinî kaynaklarda bir meziyet olarak geçer. Bilge denilince akla, derin bilgi sahibi, olgun ve ahlaklı bir kişilik akla gelir.

Bizim, bu eğitim programındaki konumuz olan ‘Şifacı Bilgeliği‘ ise; aktif olarak şifacılık konuları üzerindeki bilgelik yeteneğini size kazandırmayı amaçlıyor.

Şifacı Bilgeliği, herhangi bir şifa sistemi gibi, yeni bir kanallık açmaz ya da bir şifa uygulama tekniği öğretmez. Hali hazırda uyguladığınız tüm şifa uygulamaları alanlarında bilgelik kazanmamıza güçlü bir şekilde yardımcı olarak, en büyük boşluğu doldurur. Neyi nasıl yapacağınız konusunda içsel bilgelik yeteneği kazanma fırsatı yakalarsınız.

Bu uyumlama ile, Şifacılık konusunda ihtiyacınız olan bilgilere, daha önce bu şekilde bilgi akışı üzerine deneyim sahibi olmasanız bile, içsel olarak ve bilinçaltınızda ihtiyacınız olanlara ulaşma imkanı bulacaksınız. Yol gösterici olarak bu konuda tüm zamanlarda deneyim sahibi olan bilinçler ile -zihinsel özgürlüğünüze bağlı olarak az ya da çok- etkileşim halinde olacaksınız. Bu yöntem ile çalıştıkça daha da net ve güçlü veri almanın yollarını keşfedeceksiniz.  Bu yetenek ile, denenmiş olan uzun yollardan giderek zaman kaybetmek yerine, doğru olan ve en kısa yolların bilincinize akmasını sağlayarak, bu konudaki bilgeliğinizi geliştireceksiniz.

Şifacı Bilgeliği Uyumlaması ile aynı zamanda, şifa enerjilerine kanallık ederken kendinizi daha hafif, stressiz, neşeli ve bulunduğunuz durumda, en kolay yolların farkındalığı yaşayarak keyifli bir süreç yaşarsınız. Bu Uyumlama, bilinçaltınızda çalışarak zihninizi şifa konusunda yeniden programlamak için çalışır.

Bu sistemde iki tane sembol kullanılır. Sembollerin ilki, uygulama ya da meditasyonları yaparken sol avucunuzun içine çizeceğiniz sembol olan; Alman Reiki Üstadı Helmut Ernst tarafından hayata geçirilen ”Dai Kiro” Genel Bilgelik Sembolü, İkincisi ise; sağ elinize çizeceğiniz, Şifacı Bilgeliği enerjilerini kodladığımız Şifa Sembolü.

Bu programda, Şifacı Bilgeliği Uyumlamanız ile aktive edilmiş Şifa Sembolü ‘’Seepha’’ (ŞİFA) ve Genel ‘Bilgelik Sembolü’ olan ”Dai Kiro(Day Kiro) ya uyumlanarak, bu iki sembolün birleşen enerjisi ile yapacağınız 5 dakikalık kısa bir mediyasyon öğreneceksiniz. Güne başlarken ya da şifa seanslarınızdan önce bu bir-kaç dk.lık bu meditasyon ile o gün boyunca ya da seans boyunca Şifacı Bilgeliğinin Toplam Bilinç Denizine bağlanacaksınız. Düzenli uygulama, bilinç denizinin ilgili alanlarıları ile bağlantılarını artarak güçlendikçe, zamanla işinizi yaparken ihtiyaç duyduğunuz bilgilerin, verilerin size nasıl aktığını hayretle izlemek keyif verici olacaktır.. 😉

 

Yine bu programda;

*Eğer henüz Reiki Master’ı değilseniz, sadece kendinizin kullanabileceği bu yöntemi, Reiki Master’ı olduğunuz zaman başkalarına da uyumlama yaparak nasıl öğreteceğinizi de öğreneceksiniz.

*Eğer hal-i hazırda Usui Reiki, Karuna Reiki, Tibetan Reiki, Seichim Reiki gibi derin öğretilere sahip, uzun soluklu eğitim süreçleri olan, geleneksel şifa sistemlerinden birinin Masterı iseniz; kendiniz ya da başkaları için ‘Şifacı Bilgeliği’ uyumlamasını dilediğiniz zaman ve sıklıkta yapabilirsiniz.

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ŞİFACI BİLGELİĞİ Uyumlaması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir