VORTEX Enerji Kaynağı

800 

Açıklama

VORTEX (girdap)

Enerji KAYNAĞI

2010 yılında Hari Andri Winarso tarafından kurulmuştur.

Vortex Enerji Kaynağı, Tezahür ettirme konusunda özellikle oldukça güçlü bir araçtır. Bu Enerji doğa ile mükemmel bir uyum içerisinde çalıştığından dolayı, niyet ile kolayca aktive edilebilen enerji, niyetin odağını güçlendirerek arzu edilen enerjiler için güçlü bir girdap oluşturur. Vortex enerji kaynağının genel etkileri ise; niyeti, girdap içerisine çeker, temizler, dengeler ve nihayetinde de enerjiyi yükseltir.

Vortex Enerji Kaynağının kullanımı oldukça basit ve etkilidir. Sembol ya da özel bir teknik gerektirmez. Tezahür ettirmek (açığa çıkarmak) için özel talimatlar vermeye gerek kalmadan, bilinçaltındaki gerçek niyetleri, güçlü bir araç olan bu enerjitik girdap ile yakalar ve içerisine alır. Ancak, vortex enerji kaynağı sadece bununla kalmaz, özel bir niyet varsa, bu niyet de kalpten geçirilebilir ya da sadece düşünülebilir. Bu düşünce de bir enerjidir ve vortekse hemen çekilir.

Günlük seanslarınızda, Reiki ya da diğer enerjisel şifa oturumlarınızda size yardımcı olması için Girdap Enerji Kaynağını aktive edebilirsiniz. Bu enerji, özellikle şifa gücünüzü ve yeteneklerinizi en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“VORTEX Enerji Kaynağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir