ZİHİNSEL YARDIM Seti

800 

Açıklama

2011 yılında Jalu Wasonoadi tarafından kurulmuştur.

ZİHİNSEL YARDIM SETİ

ZİHİNSEL YARDIM SETİ, kişinin kendi duygusal değişimlerine dayanan güçlü bir enerji aracıdır, böylece korku, sorunlu duygular, kaygı ve kararsızlık düşüncelerini serbest bırakır. Kişide zihin ve özgüven netliği sunan, ilham veren, motive eden, zihinsel ve duygusal olarak başkaları ile bağlantı kurma seviyenizi artıran güçlü bir enerjidir.

ZİHİNSEL YARDIM SETİ, kritik bir karar vereceğiniz zaman, endişeli olduğunuzda ve hayatın sorunları arasında bunalmış hissettiğinizde kullanmak yararlı olacaktır. Bu, odaklanma ve yaratıcı çözümler üretme yeteneğimizi güçlendirir. Yani aynı zamanda liderler, koruyucular ve danışmanlar için de uygundur.

ZİHİNSEL YARDIM SETİ’nin, kalp, akciğer ve adrenal sistemden kaynaklı ağrı, acı iyileştirme ve fiziksel şifa işlevi de vardır. Ayrıca ateş, iltihap, sinir sisteminde gerilme, migren, göz hastalıkları, tansiyon anormallikleri, hipertansiyon ve ürogenital bozuklukların da tedavisinde yararlıdır.

ZİHİNSEL YARDIM SETİ, bu gücü daha etkin ve verimli hale getirmek için bazı araçlara sahiptir, bunlar;

 

 1. KRİSTAL YARDIM SETİ

  Kristal Yardım Seti, zihnimize netlik getirir ve bizi negatif duygulardan temizler, böylece temiz, güçlü bir anlayış ve sezgi için bize yardımcı olur. Ayrıca görme yeteneğimizi geliştirir ve göz hastalıklarını iyileştirmede yardımcı olur.

   

 2. YEŞİL YARDIM SETİ

  Yeşil Yardım Seti, yaralı kalbi açar ve rahatlatır. Zekayı geliştirir. Fırsat ve motivasyonu artırır. Aşkta ve oyunlarda şans ve macera getirir. Kalbimizde refah ve bolluk sunar.

   

 3. MAVİ-YEŞİL YARDIM SETİ

  Mavi-Yeşil Yardım seti, iletişim yeteneğimizi daha sevgi dolu bir şekilde geliştirir. Hayal ve düşünce içindeki şefkat ve merhameti sesimizle sunmamız için, kalp ve boğaz merkezlerini birbirine bağlar. Bu, gerçek seni, kendini ifadedir.

   

 4. MAVİ YARDIM SETİ

  Mavi Yardım Seti, alında bulunan merkezlerdeki blokları kırar ve açmaya yardım eder. Önsezi gücü ve algılama artar. Yaratıcılık ve ifadeyi canlandırır.

   

 5. TURUNCU YARDIM SETİ

  Turuncu Yardım Seti, ikinci çarka ile çalışır, yaratıcılık bloklarını kırar, cinsel travmalara şifa olur. Bağımsızlık ve özgün olmaya yardımcı olur.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ZİHİNSEL YARDIM Seti” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir