zz-22 Günlük Chi-ball Bilinçaltı ARINMA

2.200 

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Grandmaster enerjileri ve bu konuda ileri düzey özel şifa enerjileri ile birlikte ”Bilinçaltı-Karma-Yaş Temizliği” seanslarını chi-ball (chi şifa enerjileri küresi) ile yapılıyor. Bunun için, 22 gün boyunca, sizin için özel oluşturulacak olan program takvimine uyarak, her gün sizin için uygun olabilecek saatte bilinçaltı temizliğine özel enerjilerden oluşan ChiBall Şifa Küreleri Hasan Makam tarafından oluşturularak, size öncesinden gönderiliyor. Takvime uyarak, günün sizin için uygun olan herhangi bir saatinde, niyetiniz ile birlikte sizin için hazırlanmış Bilinçaltı Arındırma Şifa Kürelerini almaya başlayabiliyorsunuz. ( bu aktarımlar 15-20’er dk.dır ancak daha uzun süreli de hissedilebilir.)

Örneğin; Günün Chi Ball Enerji Küreniz, sabah erken saatte ya da bir süre öncesinden hazırlanıyor. Oluşturulan Bilinçaltı Temizliğine özel Chi-Ball Şifa Küresi, sizin enerjiyi almaya niyet edeceğiniz an-a, enerji alanınıza  gönderiliyor. Siz o anda ya da en uygun zamanda veya uyumak için yatağa girdiğiniz zaman niyetiniz ile birlikte almaya başlıyorsunuz.

 

*** Size özel oluşturulan Program Takvimine uyamadığınız günlerde şifa küresini alamamakta her hangi bir sakınca olmaz. Bir gün sonra ya da en kısa zamanda Takvimde tarihleri kaydırarak, kalınan yerden devam ederek 22 Günlük Arınma Programımızı tamamlıyoruz.

 

*** Bilinçaltı Temizliği Seansları sadece şifa içerikli olduğu için, bu süre içerisinde diğer Uyumlama ve Eğitim Programlarımıza aksatmadan devam ediyoruz. Ayrıca bu Arınma Programı diğer tüm çalışmalara destekleyici katkı sunacaktır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“zz-22 Günlük Chi-ball Bilinçaltı ARINMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…