ANTİ DEPRESYON Reiki

600 

Açıklama

ANTİ-DEPRESYON

REİKİ

Linda Colibert tarafından kanalize edilmiştir.

ANTI-DEPRESYON REİKİ

Antidepresyon reiki, şifa için, sizi yüksek benliğiniz ve ruhunuz ile bağlar. Bu sistem, depresyona yol açacak fiziksel ve hormonsal nedenleri dengeleyerek, vücudunuzu, aklınızı ve ruhunuzu iyileştirmeye çalışır. Aynı zamanda, duygusal depresyona sebep olabilecek sorunların da iyileşmesine yardımcı olur ve depresyona sebep olabilecek herhangi olumsuz bir titreşimi serbest bırakmak için zihinsel enerjinizi yükseltmeye yardımcı olur. Antidepresyon Reiki’nin sevgisi ve depresyona giden karanlık yolu aydınlatan ışık enerjisi, ruhunuzun yüksek frekanslı enerjisini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur ve size daha çok umut verir. Bu enerjiler mükemmeldir ve oldukça şifa vericidir. Bu uyumlamayı aldıktan hemen sonra daha aydınlanmış, güçlenmiş hissedebilirsiniz ve istediğiniz zaman da enerjilerinizi çalıştırabilirsiniz.

Herhangi bir nedenle, hepimiz hayatımızın bir döneminde bir çeşit depresyon yaşadık. Genellikle bu durum hormonsal bir dengesizlik sonucu ortaya çıkabilir, örneğin menopoz durumunda olduğu gibi veya tiryakilik ya da uyuşturucu-alkol bağımlılığı sonrası ortaya çıkan kimyasal dengesizlik sonucu veya daha sık olarak, Bi-polar (Manik Depresyon) gibi akıl rahatsızlıkları sonucu..

Ve hatta, normal yaşantımız içerisinde, bir olayın, durumun, meydan okumanın sonucu, beklenmedik şekilde ortaya çıkan depresyonun daha sık belirtileri vardır. Bu depresyon formu, daha çok antidepresan ilaçlar ile tedavi edilen şeklidir.

Son depresyon formundaki problemde, ilaçlar sadece geçici olarak semptomları tedavi eder. ilk etapta depresyona sebep olan ana durum hala orada durmakta ve saklanmaktadır. Ve uzun bir süre kullanılan antidepresanlar, duyguları köreltir böylece birçok yaratıcı insan, üretmek için onlara ilham veren bu duyguları artık yaşayamaz hale gelirler. Duyguların ve hislerin donuklaşması, ilaç tedavisinin semptomlarıdır. Daha da kötüsü, uzun süre ilaç kullanmak, bedeninizi artık dopamin ve serotonin üretemez duruma getirir. Bu durumda, antidepresanlar hayal edeceğinizden daha fazla zarara sebep olabilir.

Bir kişi depresif hissettiğinde, olumsuz ve yanlış düşünce formunda duygusal bir tepki dile getirirler. Bu da, depresyonda olan kişinin aşırı üzüntü, eksiklik, kaybolmuşluk duygusu ve güçsüzlük düşünceleri ile boğulduğu anlamına gelir.

Antidepresyon Reiki enerjileri, yaratıcı kaynak enerjilerini sonsuz zekanın üzerine çekerek, sağlıklı olmayı tezahür ettirir ve depresyonu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Bu enerjiler, kasvet ve kıyamet senaryoları ile dolu olumsuz yanlış düşüncelerden sizi temizleyerek, olumlu düşüncelere yönlendirmek için yardım etmeye çalışır. Bu enerjilerle çalışmak size mutluluğunuzu güçlendirme hissi getirecek ve düşüncelerinize netlik kazandıracak, böylece olumlu yönde odaklanabileceksiniz.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ANTİ DEPRESYON Reiki” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir