Çakra Güçlendirmesi 1-2-3-4-5-6-7

2.100 

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

[row ] [col span=”1/1″ ] [title text=”CHAKRAS EMPOWERMENTS – ÇAKRA GÜÇLENDİRMELERİ” style=”center”] [title text=”EMPOWERMENT: Uyumlama tekniği kullanılarak yapılan çok güçlü bir şekilde ŞİFA enerjileri aktarım yöntemlerinin genel adıdır. Bu Güçlendirmeleri herkes alabilir.” style=”center”]

Çakralar üzerinde tutulan negatif enerjileri, kalıplaşmış geçmiş sorunları çözüp temizleme üzerinde çalışır.

Çakra Güçlendirmeleri; çakralarınızı şarj ederek yaşamınızda değişiklikler yapmak için son derece güçlü bir yoldur.

Enerjiyi yoğun bir şekilde almaya alışık değilseniz her bir çakra güçlendirmesini belli aralıklarla almanızı öneririz.

Güçlendirmeler süresince (fiziksel detoks, soğuk algınlığı, duygusal boşalmalar ya da karmaşa gibi.. ) farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Lütfen bu durumların geçici olduğunu, çakraların temizlenmesinin getirdiği hafifleme ile enerjiniz için yeni bir seviye ayarlandığını bilin.

Birinci Çakra: Kök (omurganın tabanı)

Temel fiziksel olarak yaşam mücadelesi, para, kariyer, ev, hakimiyet, topraklanma gibi..

Bu güçlendirme, para sorunları, fiziksel sağlık, odaklanma ve konsantrasyon, depresyon, kariyer sorunlarını çözmeye yardımcı olur.

İkinci Çakra: Sakral (alt karın)

Duygular ve cinsellik.

Bu Çakra Güçlendirmesi, Cinsellik (geçmişte yaşanan istismarlar, iktidarsızlık, cinsel soğukluk, oryantasyon vs.),

derin, duygusal tıkanıklıkları (özellikle erkekler için), madde bağımlılığı, kadın sorunları (kistler, adet ağrısı, doğurganlık) ile ilgili sorunların çözülmesine yardımcı olur.

Üçüncü Çakra: Solar Pleksus (üst karın)

Kişisel güç, sınırlar, korunma.

Bu Çakra Güçlendirmesi; Şu konularda yardımcı olur: Hayatta kendinizden emin olma hissi, korku, duygusal blokajlar, Nasıl ‘hayır’ demeyi öğrenme, insanlarla aranızdaki sınırları ayarlama.

Dördüncü Çakra: Kalp (göğüs merkezi)

Sevgi alma ve verme yeteneği.

Koşulsuz sevgi dolu olma, ruh uyum eşini kendine çekme, yeni bir aşk açılımı, aşk yaralarını iyileştirme konularında yardımcı olur.

Beşinci Çakra: Boğaz (boğaz bölgesi)

Kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak “ses”.

Bu Çakra Güçlendirmesi; şu konulara yardımcı olur: Yaratıcılık, yazma, güzel sesle şarkı söyleme, sanat icra etme, kendi ile konuşma, İlahi bilgileri alma ve kanalize olma, fiziksel olarak ise kulak, burun ve boğaz.

Altıncı Çakra: Üçüncü Göz (alnın ortasında)

Üçüncü göz, sezgi ve psişik yetenek merkezidir.

Bu Çakra Güçlendirmesi şu konulara yardımcı olur : Sezgi ve psişik yetenekleri geliştirmek, açıkça görme (algılar ve hayatımızda neler olup bittiğini görüp kabul etmek mümkün), Ruhsal İç-görü.

Yedinci Çakra: Taç (başın tepesinde)

Bu Çakra ilahi bağlantı çakrasıdır.

Manevi bağlantılar kurma, Yaradan ile bağlantılı, yaşamın amacını anlama, evrensel sevgi konularında yardımcı olur.

ÇAKRA GÜÇLENDİRMELERİ MASTER UYUMLAMASI:

Bu 7 Çakra Güçlendirmelerini almış olan Reiki Masterlar, Çakra Güçlendirmeleri yapabilmek için, sistemin master seviyesine uyumlanarak kendi şifa oturumlarında, basit olduğu kadar çok güçlü bu yöntem ile Çakra Şifalandırmaları yapabilirler. Aynı zamanda diğer reiki masterlarını da bu sisteme uyumlayarak, öğretme yetkisini alır.

Tüm Çakra Güçlendirmeleri uzaktan yapılmakta olup, 7 Çakranın tek tek Güçlendirilmesi ŞİFA amaçlıdır ve eğitim gerektirmediği için, bu program için Sertifika düzenlenmez. Çakralar hakkına genel bilgileri içeren Çakra Kitapçığı .pdf formatında e-mail adresinize postalanır.

* 7 Çakranın Tamamının Güçlendirilmesi 7 Ayrı Uyumlama ile yapılır. Çakra Güçlendirmelerinin tamamını tek tek alarak Çakra Şifalarını tamamlayan (Reiki Masterlarına) Çakra Güçlendirmeleri Master Uyumlaması yapılarak, sistemin Master Sertifikası düzenlenir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çakra Güçlendirmesi 1-2-3-4-5-6-7” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…