FULL SPECTRUM LIGHT

800 

Açıklama

FULL SPECTRUM LIGHT HAKKINDA GENEL BİLGİ :

Genel olarak Reiki enerjiisi yeşil  renkkatmana ulaşabilirken Full Spectrum Ligth Tüm şifa frekanslarını kapsar ve bu sayede tüm enerji seviyelerinde etkilidir. 

Şöyle ki :

Yeşil Renk ~ 530-600 THz. Frekans aralığındaki durumlara etki eder.

FSL ise ~ 405-680 Thz. Frekans aralığındaki, yani algılayabildiğimiz Renk Tayflarının tamamını içerir.

kırmızı ~ 480-405 THz

turuncu ~ 510-480 THz

sarı ~ 530-510 THz

yeşil ~ 600-530 THz

mavi ~ 680-620 THz

çivit mavisi ~ 620-600 THz

mor ~ 790-680 THz

Bir gökkuşağı hayal edin: yeşil bölüm reiki ve gökkuşağı ise Full Spectrum Light’dir. Bu yüzden bazen Reiki’nin iyileştiremediği yerlerde Full Spectrum Light çok daha yüksek başarı oranına sahip olacaktır. Kişisel iyileştirmenin başarı seviyesini de artıracaktır. FSL’nin kullanımı da aynen Reiki gibidir.

FSL enerjileri başarı, mutluluk, iç huzur, dinginlik ve dengeyi destekler.

Meditasyonlarda kullanımı mükemmeldir.

Full Spectrum Light keder ve üzüntüyü yenmeye yardımcı olur. Özel bir durum ya da sorunun şifalandırmak için de kullanılabilir.(bilinçaltıçalışmaları, ilişkiler vs…)

Ful Spectrum Light Enerji Sistemine uyumlanan bir kişi Sistemi başka birine -bu kursta öğretilecek basit yöntemlerle – Aktarabilir(Uyumlayabilir).

(Elbette her inisiyasyonda olduğu gibi ; Kanal olup uyumladığınız kişinin sizinle sürekli bir eterik bağı olabileceğini ve bu bağdaki geçişlerin sizi etkilemeyeceğinden emin iseniz yapın !)

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FULL SPECTRUM LIGHT” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir