MATRIX 7 – Master

800 

Açıklama

Matrix⑦, mistik yaşamın Morfik Alanıdır, Bu gerçek benliğimizi İlahi Çekirdeğe götürür. Manevi yolculuk için bu bizim tek hedefimiz. Bunu hangi yolla yaptığımız farketmez ya da hangi yolun bizi oraya götürdüğü ..

Matrix⑦ heryerdedir. İçimizde, dışımızda, yukarıda, aşağıda yani bizi çepeçevre kaplar. Ama biz gündelik işlerle o kadar çok meşguldük ki hiçbir zaman bunun bilincinde değildik. Biz her zaman geçmişe ve gelecekle ilgili planlara odaklanıyoruz. Matrix⑦ bize tüm zamanlardan ve mekanlardan içsel bilgileri getirir. Biz şimdi zihinsel yansımalarımızla mı bunları yorumlayıp, yeniden oluşturup alacağız? yoksa saf bilinç halimizle, gerçek benliğimizle olduğu gibi mi göreceğiz?  İkisi arasındaki farkı bu çalışmada öğreneceksiniz. Matrix⑦ bize zihinsel faliyetleri susturmayı, gelen düşünceleri zihinsel olarak yorumlamadan , durgun bir zihinle bizi ilahi benliğimize yönelmemize yardımcı olur. Tamamen aklını kaybedeceksin gibi geliyor değil mi ? Merak etme! Bu, hiçbir zaman olmayacak. Hatta tamamen tersi ; Zihnin burada ve en yakın arkadaşın olacak ve çok daha aktif, daha üretgen..

Burada öğreneceğin bir kaç teknikle , Matrix⑦ ile bağlantı kurduğun zaman, bu senin için ruhsal gelişiminde önemli bir atılım, bir kuantum sıçraması olacaktır. Daha çok farkına vardıkça kendi özbenliğinin haline dönüşeceksin. Başlangışta zihin bunu kabul etmeyecek elbette, Matrix⑦ de olmaman için çalışıp duracak ama

bilincininin kontrolü ile sıkı bir disiplin uygulamanı öneriyorum. Burada Kal! O düşünceler sana ait değil, sadece Matrix alanından aldıkların, geçmiş deneyimlerine bağlı olarak zihnin tarafından yorumlanıp, bilincine yansıtılması !.. Sustur o  ansımaları.. O gürültü sustuğu zaman gerçekleri duymaya ve görmeye başlayacaksın! Gün gelecek sen kendiliğinden Matrix⑦ e bağlanacaksın ve gün gelecek Matrix⑦ nin kendisi olacaksın. Sen Matrix⑦ olduğunun farkında olacaksın. Ve bu olduğunda, varlığının, düşündüğünden çok daha başka bir şey olduğunu farkedeceksin. Kendinle ve çevrenle her an barış ve uyum içerisinde olacaksın. Sorunlarla karşılaştığın zaman, artık bunların enerjini aşağıya çekmediğini göreceksin. Ya da çok sinirlenilmesi, kızılması gereken yerlerde fırtınalar estirmek yerine, rahat bir nefes alman gerken durum olarak gözükecekler sana. Eski korkularını ve negatif kalıplarını muhtemelen sonsuza dek terkedecek ve her sabah uyandığında gözlerinin içinde yaşama sevicini gördüğün bir ışık parıldayacak.

*Matrix⑦ , Özel bir sembol ile aktive edilerek Morfik Alana bağlayan bir köprü oluşturulur. Sembolün, çizimi ve hatırlanması çok kolay olmakla birlikte, oldukça güçlüdür.

Bu derste Sembol ile uygulanan basit bir egzersiz öğretilir. Bu uygulama çok hızlı bir şekilde çalışır. Günlük yaşamın stresinden, geçmişin anıları ve geleceğin endişe-kaygılarından arınmak için bu uygulama kullanılabilir. Aynı şekilde, korkularınız varsa, öfkelendiğiniz durumlar varsa, olumsuz her ne durum olursa olsun bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Oldukça Geniş Uygulama alanında tek sınırlayıcı olan zihninizin sınırları..

Zihninizi Özgür Bırakın !

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“MATRIX 7 – Master” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir