SHAMBALLA On İki Boyut İnisiyasyonları 12D – 3 Uyumlama Seansı

1.800 

Açıklama

DİĞER SHAMBALLA YÖNTEMLERİ

 

12 BOYUT

İnisiyasyonları

Önkoşul : Shamballa MDH (ÇBŞ-Çok Boyutlu Şifa) Master’a Uyumlanmış olmak.

Shamballa Çok Boyutlu Şifa Sistemin’in 12 Boyutuna İnisiyasyon

Shamballa 12D enerjisine 2001 yılında Haridas Melchizadek yukselmis Üstad Saint Germain ile yaptığı çalışmalarında kanal olmuştur.

Oniki boyut seviyesine, 12 ayrı aktivasyon inisiyasyonu ile ulaşılır. Shamballa 12 Boyut Enerjileri, sizi 12 boyut seviyesi ve paralel gerçekliklerle bütünleştirmeyi amaçlar.

Her boyutsal seviye shamballanın bir uyumlamasını gerektirir. Shamballa hakkında konuştuğumuz zaman beşinci boyutta olan bir yer ve zamanı düşünme eğilimdeyizdir. Muhteşem denge ve uyum olan koşulsuz sevgi içeren bir alana doğru gidiyoruz. Yakın zamanda farkettiğim bir şey bu ve Germain “bazen bir şeyleri anlaman uzun sürüyor değil mi?” diye sorduġunu farkettim. ki bu, 12 boyutsal gerçekliklerin her birinde shamballanın bir yansıması yer almaktadır, bunu gördüm. Bu nedenle çok ilginç enerjilerle çalışıyor olacağız. 12 boyutla çalışacağız ve boyutlarda hareket ettikçe enerji beklendiği üzere yoğunlaşacak. İlk önce kristalsi ışık bedenleri aktive edeceğiz. Adam Kadmon ışık bedeni ismi verdiğim bu beden mükemmeliyetin ışık bedenidir. Uyum, denge ve tam bağlantı halinde olmak. Burada, bilinçli zihinlerimizde çok zaman harcamayacağız. Bu yüzden bu çalışmada her bir inisiyasyon için ayrı bir kitapçık ve arı bir sertifika yerine, 12 Boyut tamamlandığı zaman Bütün olarak bir Sertifika verilir. Elinizdeki Ders Notları 12 Boyut çalışmalarının tamamını içermektedir. Buradan edineceğiniz 12 inisiyasyon ve 12 enerjidir ve bu enerjileri başkalarına aktarma yetisidir. Bu noktada Germain bu enerjileri aktardığınız kişileri özenle seçmenizi istemektedir.

Bu konuda fikir ayrılıkları olsa da ben Shmaballa ÇBŞ enerjisine uyumlanmamış kişilerin Shamballa 12 Boyut Enerjilerine uyumlanmamaları gerektiğine inanıyorum.

Hari Das

Shamballa 12D Modalitesinin Eğitim İçeriği:

* Melchizedek kanunlarına inisiasyon.

* Kutsal geometrinin, kozmik ateş ve kozmik kutsal dillerden harflerin bedeninizdeki aktivasyonu.

* Negatif varlıklardan arınma.

* 12D ‘Ben’ varlığınızla özel bir bağlantı kurar ve bu bağlantı ile KOŞULSUZ SEVGİ olduğumuzu anlamaya başlarız.

* Kendinize tüm seviyelerde şifa vermeyi öğrenir ve bunu başkaları için de yaparsınız.

* Kristalsi bedenlerinizle çalışmayı ve onlardan dengesizlikleri iyileştirmeyi öğrenirsiniz.

* Adam kadmon (ruh formuna dönüşmüş, kemale ulaşmış insan modu) bedeninizi ışık ve mükemmeliyet ile entegre etmeyi öğrenirsiniz.

* Cennette yaşayanların gerçek kimliklerini ve ilizyonun ötesindeki yeni evreni öğrenirsiniz.(Burada her kesin süreci farklı işler)

* Melchizedek elmaslarının ve matriks kristallerinin aktivasyonu…

Bir çoğunuz için bu sistem kompleks(karışık) gelecektir, fakat zamanla ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. Enerjilerin de, yükseltilmiş uyumlamalar sayesinde daha da güçlendiğini öğrencilerimle yaşadım. 12D Shamballa sisteminin alınması ile aynı zamanda Shamballa 1024 ün ruhsal desteğini ve enerji bağlarını alacaksınız. Shamballa 1024, aslında yükselme için bir mekanizmadır. Shamballa 1024 sizi yeni sembollere uyumlar ve bunlar aşırı derecede yüksek titreşimli enerjilere sahiptir. Shamballa 1024 ile şifa yetilerinizi güçlendirecek insan ve hayvan bedeninde hastalıklar üzerinde aktive edebileceksiniz. Tüm master seviyesindeki tekniklere Shamballa 1024 temel ve master sembollerini alarak ulaşacaksınız.

SHAMBALLA 12D UYUMLAMA PROĞRAMI SEÇENEKLERİ:

Tüm Boyut Seviyelerini kapsayan tek bir dosya şeklinde hazırlanmış Ders Notlarının yanında; Her bir İnisiyasyon için özel olarak hazırlanmış ‘Ses Dosyaları‘ size iletilerek, ‘Yönlendirmeli Meditasyon‘ ile uyumlamalara hazırlanacaksınız.

SES YÖNLENDİRMELİ MEDİTASYON ile UYUMLAMA
Shamballa 12D (12 Boyut İnisiyasyonları) nın klasik uyumlamaları, şifa toplantısi gibi bir araya gelinerek, uyumlanacak olan kişiler dinler, uyumlamayı yapan kişi ise her bir boyutun içeriğini anlatır ve ardından ‘Şimdi bu boyutun uyumlaması için 5-10 dk. zaman ayırıyoruz’ der ve her kes öylece o boyut inisiyasyonu almaya başlar. Böylelikle sıra ile uyumlamalar yapılır.

12D Uyumlamaları Uzaktan yapıldığı zaman ise, uyumlamayı alacak olan kişi, o seansta hangi boyut inisiyasyonlarını alacaksa onlar için niyet eder ve her biri yaklaşık 10 dk. sürerek art arda uyumlamalar tamamlanır.

Oluşturduğumuz Ses dosyaları ise, sanki toplantıda anlatılıyormuş gibi, ders notlarında geçen boyut inisiyasyonlarının anlatımları seslendiriliyor. Dinliyorsunuz ve ‘uyumlama için zaman ayırın’ dendiği zaman, ses ve konuşma kesiliyor o boşlukta uyumlama enerjileri akmaya başlıyor. Tamamlandığı zaman bir sonraki boyut için anlatım başlıyor.. Bu şekilde 12 boyut inisiyasyonları tamamlanana kadar devam ediyor.

Uyumlamayı alacak olan kişi sadece uyumlamayı almaya niyet ederek de alabilir, bunun yanı sıra alıcı dilerse ve geniş zamanı da varsa bu anlatımların olduğu ses yönlendirmeli meditasyonu da yapabilir ve uyumlamaya renk katmış olur.

Shamballa 12D Uyumlamaları, enerjisel seviyenize bağlı olarak;

* Her oturumda art arda yapılarak 2’şerli İnisiyasyon grupları halinde 20’şer dk.lık 6 seansta tamamlanır.

* Her oturumda art arda yapılarak 4’erli İnisiyasyon grupları halinde 30’ar dk.lık 3 seansta tamamlanır.

* Her oturumda art arda yapılarak 6’şarlı İnisiyasyon grupları halinde 45’er dk.lık 2 seansta tamamlanır.

 

SHAMBALLA 12D(12Boyut) (1+2) , (3+4) , (5+6) , (7+8) , (9+10) , (11+12) :

6 Seans ile tamamlanan Uzaktan İnisiyasyon ve Eğitimi :

SHAMBALLA 12D(12Boyut) (1+2+3+4) , (5+6+7+8) , (9+10+11+12) :

3 Seans ile tamamlanan Uzaktan İnisiyasyon ve Eğitimi :

SHAMBALLA 12D(12Boyut) (1+2+3+4+5+6) , (7+8 +9+10+11+12) :

2 Seans ile tamamlanan Uzaktan İnisiyasyon ve Eğitimi :

Yukarıdaki seans sayısına bağlı olan yöntemlerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Önerilen tercih -3 SEANS – şeklinde olduğu için görünen ücretlendirme 3 seanslı yöntem içindir. Farklı bir tercihiniz olursa, lütfen bunu açıklama kısmında belirtmeyi unutmayın.

 

Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

 

TÜM SEVİYELER :  SHAMBALLA MHD (Çok Boyutlu Şifa) 1-2-3-4.Master

SHAMBALLA TEMEL EĞİTİMİ 4. AYRI SEVİYEDİR.
* SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sistemi > 1. Seviye
** SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > 2. Seviye
*** SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > 3. Seviye
**** SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > 4. Seviye (Master)
SHAMBALLA 4. SEVİYE MASTER Eğitiminden sonra da ileri aşamalar olan;
– SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > 1024
– SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > UNITY

– SHAMBALLA Çok Boyutlu Şifa Sİstemi > 12D

Uyumlama ve Eğitim Programları ayrı ayrı alınabilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“SHAMBALLA On İki Boyut İnisiyasyonları 12D – 3 Uyumlama Seansı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir