ZİHİNSEL BAKIM

800 

Açıklama

MENTAL CARE

ZİHİNSEL BAKIM

17.Mayıs.2010 da Mariah Windsong Napieralski tarafından kurulmuştur.

Kimyasal Sinaps, nöronların (sinir hücrelerinin) diğer nöronlara ya da kas veya salgı bezleri gibi nöron olmayan hücrelere mesaj iletmesine olanak tanıyan özelleşmiş bağlantı noktalarıdır. Kimyasal sinapslar sayesinde merkezi sinir sistemindeki nöronlar birbirleriyle nöral devreleri içeren bir sinir ağı oluşturabilirler. Bundan dolayı, algılama ve düşünme gibi zihinsel işlevlerde sinapslar temel bir rol üstlenmektedirler. Ayrıca sinir sisteminin vücudun diğer organlarıyla iletişim kurması da sinapslerin varlığına bağlıdır.

Kimyasal sinaps(sineps)te, bağlantı bölgelerinde sinyalin geldiği nörondan salgılanan nörotransmitterler, karşıdaki nöron tarafından algılanarak sinyalin bu hücreye aktarılmasını sağlarlar.

Yetişkin bir insan beyninde ortalama (100 – 500 trilyon) arası sinaps olduğu tahmin ediliyor, yani beyin dokusunun her milimetre küpünde milyar tane sinaps vardır.

Zihinsel Bakım Üç Adım İçerir.

İlk olarak, öğretmeniniz tarafından gönderilen(size aktarılan) Uyumlamanız ile birlikte, beyin ve zihin bakımı için size yardımcı olacak, çeşitli şifa yardımları olan ışık varlıkların ve şifa meleklerinin enerjilerine, ayrıca İlahi Enerji akımına erişmenizi kolaylaştıracak yüksek bir doz enerjidir. Uyumlamanız için gerekli herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır.

Uyumlamanızı, ‘Zihinsel Bakım’ Enerjileri ile tanışma ve selamlaşma olarak düşünün. Bu sistem içerisinde çeşitli komutların ve işlevlerin ismini söylediğinizde aktive olacaklardır. Çünkü uyulmamanız size, bu enerjilerin Sonsuz Kutsal Kaynağından yardım akışını sağlamak için yetki vermiştir.

İkinci olarak, Zihinsel Bakım seansını aktive etmek için,

  1. ‘ Sinaps Şifalandırma ! ’

  2. ‘ Zihinsel Gelişme ! ’

  3. ‘ Zihinsel Denge ! ’

komutları ile çalışmayı öğrenirsiniz. 

Fiziksel beyniniz en optimal düzeyde çalışırken, zihniniz ve düşünceleriniz daha sağlıklı olur. Beyin sinapslerinde bazı diyagramlar bulunmaktadır. Aslında sinaps, kişi düşünürken, aralarında bilgilerin gönderildiği, elektrik hareketlerinin olduğu, iki nöron arasındaki boşluktur.

Üçüncü olarak, Günlük zihinsel koruma için veya ihtiyacınız olduğunu hissettiğinizde, 

Zihinsel Huzur!’ Bu komut, baloncukların ovarak zihninizi rahatlatması gibi hissettirir.

Zihinsel Berraklık!’ Bu komut, sessiz uyanıklık ve hazır olma hali gibi hissettirir.

ek olarak sistemin bir parçası olan bu komutları kullanırsınız.

Başka birisi için ‘Zihinsel Bakım’ şifa seansı yapabilirsiniz. ‘Sinaps Şifalandırma’, ‘Zihinsel Gelişme’ ve ‘Zihinsel Denge’nin ardından ‘Zihinsel Huzur’ ve ‘Zihinsel Berraklığı’ da aktive edebilirsiniz. Enerjilerin onlar için çalışmasını yönlendirmek yerine, bir kişiye bu sistemi nasıl kullanacağını öğretmek daha akıllıcadır. Yani onları ‘Zihinsel Bakım’a uyumlayarak..

Bakımın Asıl Anlamı: Tüm Duyarlı Ebedilere seslenmektir. İsteklerimize yanıt verecek Ebedi Aşk, Hayat ve bizim için Yaratıcı tarafından görevlendirilen Işık varlıkları vardır. Bu sesleniş aslında, bu ebedilere değil, Yaratıcı’yadır. Yani ‘Dua’dır.

‘Zihinsel Bakım’, zihinsel özürleşme, kişisel zengişleşme, zihinsel olarak görsel bir şölen ve eğlence aracıdır. Herhangi bir hastalığın teşhisi veya tedavisi için değildir. Eğer iyi değilseniz, lütfen acil bakım için tıbbi lisanslı bir profesyonele baş vurunuz. ‘Zihinsel Bakım’, fiziksel dünyada profesyonel olarak zihinsel sağlığın bir alternatifi değildir.

Zihinsel Bakım, Ebedi Kutsal Kaynak, Çeşitli Işık Varlıklarının yardımlarını almak için size yardımcı olmak üzere tasarlanmış yeni bir yoldur. Bazı insanlar için, bu büyük bir nimettir!

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ZİHİNSEL BAKIM” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir