ZODYAK Reiki (BURÇ Reikisi) – 4 uyumlama seansı

1.500 

Açıklama

Zodyak Reiki Hakkında

 

Zodyak Reiki Batı Astroloji Sisteminin sembolleri üzerine kurulmuş Reiki merkezli güçlü bir şifa sistemidir. Astrolojiye inanılsa da inanılmasa da burçların ve sembollerinin enerjileri kendilerini bariz bir şekilde gösteriyor. Her bir burcun sembolü, kişinin yaşam kalitesini yükseltmek için, olumlu ve olumsuz nitelikler üzerinde kişiye özel şifa etkilerine sahiptirler.

 

Olumlu yönleri güçlendirerek zayıf yanları iyileştirmeyi hedefler.

Her Burcun kendine özgü olumlu ve olumsuz karakteristik özellikleri vardır. Zodyak Reikisi’nin temel işlevi; kişinin burcunun ve yükseleninin olumlu niteliklerini güçlendirip dengeleyerek, olumsuz niteliklerini de diğer (özellikle zıt) burçların olumlu ve güçlü yönlerinin enerjilerini kullanarak ‘aşılama’ yöntemi ile iyileştirmektir. Bunu oldukça etkili bir şekilde başarır.

Aynı burç içerisinde doğan herkes içerisinde de, özde ve görünende oldukça büyük farklılıklar olabilir. Bu da insan oluşumuzun, farklılıklarımızın zenginliğidir.


Burçların enerjileri ile çalışmak, burçlar ve haritalar üzerinde yorum yapmaktan tamamen uzak bir konudur. Tüm şifa sistemlerinde olduğu gibi; Zodyak Reikisi Şifa enerjileri de zihni şartlayan meşgul eden tüm uygulamalardan uzak durur. Odaklandığı tek şey, en sade hali ile bütünsel bir şifa sağlamak için çalışmak ve kendi özel zekaları ile şifanın sürekliliğini sağlamaktır. Çoğu zaman, yorumlar ve buna bağlı şartlanmalar şifa enerjilerini bloke edici unsurlar olduğu için, asıl amaç olan bütünsel şifada gecikmeye neden olabilir.


Burçlar ve Özellikleri konusunda oldukça geniş kaynaklara kolaylıkla ulaşmak mümkün. Konumuz; Burç Reikisi Enerjileri ile çalışmak ağırlıklı olduğu için bu şifa dersimizde Burç Reikisi Enerjileri’nin Kullanımı üzerinde çalışacağız. Burçlar ile ilgili bilgi yorum vs.den çok bizim için asıl olan ve asıl amaç olan, karakterimizin olumlu yanlarını daha da güçlendirip, dengeleyerek, olumsuz yönlerimizi de iyileştirip arındırmak için sistemin şifa enerjileri ile çalışmak.. Sisteme daha çok hakim olabilmek için Astroloji üzerine araştırmalar yapın lütfen.


Burç Reikisi Nasıl Kullanılır


ZODYAK REIKI, Yıldız Burçlarının tamamını ve çalışmalarını içermektedir. Bu Derste verilen içerikler ile öğrenci ya da istemcilerinizi her bir burca ayrı ayrı uyumlayabilir ve tamamını entegre olarak bu sistemin şifasını bir bütün olarak kullanabilirsiniz.


Her bir yıldız Burcunun enerjisini standart Reiki oturumları eşliğinde kullanabilirsiniz. İstemcinizi dengelemek amacı ile yıldız burçlarının enerjilerinin tamamını ya da bir kaçını aynı anda da kullanabilirsiniz. Sembollerini çizerek kendi dilinizde burçların isimlerini söylemeniz enerjilerini aktive etmek için yeterlidir. Düşündüğümüz her burcun enerjisi hızla akışını başlatır.


Her birimiz belirli bir yıldız burcunun ve ‘yükselen burcun’ niteliklerinin tezahürü altında doğarız. Bu nedenle, istemciniz için sistemi bütün olarak kullanmak isterseniz, İstemcinin Yıldız Burcu, Yükselen Burcu, Güneş ve Ay burç sembollerini kullanmak isteyebilirsiniz.


Burç Reikisi’nin bir bütün olarak alacaksanız Lütfen Unutmayın! Her bir yıldız Burcu Uyumlamasını ayrı ayrı seanslarda almanız gerekiyor. Her bir Burç için bir uyumlama seansı farklı zamanlarda olmalı.


Burç Reikisi Uyumlamaları alınırken herhangi bir sıralama gözetmek gerekmiyor. İstenen sıralama ile devam edilebilir. Tamamının alınması zorunluluğu da yoktur. Kişi sadece kendi doğum burcunun uyumlamasını alabileceği gibi, yükseleni ile birlikte şifalarda kombine olarak kullanabilmek için ikisini iki ayrı seanslarda da alabililir. Ya da daha fazlasını veya tamamını.. Elbette ki burçların tüm nitelikleri üzerinde çalışabilmek için komple tüm burçların sıra ile 12 uyumlama prensibi ile alınması en iyi sonuçları verir.


İlk olarak kendi yıldız burcunun uyumlamasını almanız önerilir, ancak bu şart değildir. Sonra da herhangi bir sıralama ile diğer burçların uyumlamalarına devam edilir.


ZODYAK REIKI (Burç Reikisi) İLE ŞİFA


Zodyak Reiki, sadece niyetiniz ve sembol aktive edilir.


Uyumlandığınız Burçların enerjilerinin ihtiyaç olanları sizin için ya da istemciniz için özel olarak sıra ile çalışacaktır. (Şifa Seanslarında, Uyumlandığınız Burçların sembollerini kullanmanız şifa gücünü oldukça yükseltir)


Standart Reiki seansının başlangıcında da Zodyak Reiki şifa gücünü yükseltmek için kullanılarak seansı daha etkili hale getirir.

 

Her bir burca uyumlanıldığı anda o burcu bir başkasına uyumlama yetkisi de alınır. Alınan Burç’un uyumlaması başkasına yapılabilir.

 

Her bir Burç İçin ayrı Uygulama Ders Notları ile çalışılır.

 

 

SERTİFİKA : Zodyak Reiki Master, 12 Uyumlama ile tamamlanır. 4 ayrı seans yapılarak 12 Uyumlama tamamlandığında Zodiac Reiki Master Sertifikası alınır. (Tek Tek Burç Uyumlamaları için Sertifika alınmaz.)

 

 

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, ZODIAC MASTER İNİSİYASYON SERTİFİKANIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ZODYAK Burçlarını Tamamlamış Masterlara ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ZODYAK Reiki (BURÇ Reikisi) – 4 uyumlama seansı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir