zz-23 Günlük Chi-ball Grandmaster Şifa Enerjileri ile ARINMA

2.300 

Grandmaster Şifa Enerjileri ile Arınma programı içerisinde; Grandmaster 5.&6. Seviye Şifa Enerjilerinden başlayarak, Grandmaster 22. Seviye Şifa enerjilerinin sıra ile aktarılmasıyla birlikte, bir kaynağın temizlenmesine benzetilen bu süreç, enerjilerin akışına engel teşkil eden blokajların ortadan kalkmasına bağlı olarak etkileri ve efektleri, gündelik yaşam içerisinde kendini farklı şekillerde gösterecektir.

Kategoriler: Etiketler: , , ,

Açıklama

Arınma ve Şifa Programları için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Herkes katılabilir.

Grandmaster enerjileri ve bu konuda ileri düzey özel şifa enerjileri ile birlikte ”Bütünsel Arınma” seansları chi-ball (chi şifa enerjileri küresi) ile yapılıyor. Bunun için, 23 gün boyunca, sizin için özel oluşturulacak olan program takvimine uyarak, her gün sizin için uygun olabilecek saatte Grandmaster özel şifa enerjilerden oluşan ChiBall Şifa Küreleri Hasan Makam tarafından oluşturularak, öncesinden size gönderiliyor. Takvime uyarak, günün sizin için uygun olan herhangi bir saatinde, niyetiniz ile birlikte sizin için hazırlanmış Grandmaster Arındırma Şifa Kürelerini almaya başlayabiliyorsunuz. ( bu aktarımlar 15-20’er dk.dır ancak daha uzun süreli de hissedilebilir.)

Örneğin; Günün Chi Ball Enerji Küreniz, sabah erken saatte ya da bir süre öncesinden hazırlanıyor. Size özel oluşturulan Chi-Ball Şifa Küresi, sizin enerjiyi almaya niyet edeceğiniz an-a, enerji alanınıza  gönderiliyor. Siz o anda ya da en uygun zamanda veya uyumak için yatağa girdiğiniz zaman niyetiniz ile birlikte almaya başlıyorsunuz.

 

*** Size özel oluşturulan Program Takvimine uyamadığınız günlerde şifa küresini alamamakta her hangi bir sakınca olmaz. Bir gün sonra ya da en kısa zamanda Takvimde tarihleri kaydırarak, kalınan yerden devam ederek 23 Günlük Arınma Programımızı tamamlıyoruz.

 

*** Arınma Seansları sadece şifa içerikli olduğu için, bu süre içerisinde diğer Uyumlama ve Eğitim Programlarımıza aksatmadan devam ediyoruz. Ayrıca bu Arınma Programı diğer tüm çalışmalara destekleyici katkı sunacaktır.

 

*** ARINMA23 Programı ile birlikte, ARINMA21 ya da  ARINMA22 Programını ikili kombinasyon olarak sürdürebilirsiniz. Hatta ARINMA21 + ARINMA22 + ARINMA 23 Programlarını birlikte kombine yürütebilirsiniz.

Farklı Arınma Programlarının seanslarını günün değişik saatlerinde ayrı ayrı seanslar olarak alabileceğiniz gibi, tek seans içerisinde art arda da alınabilir.

 

*** Chi-ball yöntemi ile aktarılan, ”Günün Arındırma Şifa Enerjisi” alımı, isteğe bağlı olarak, gün boyunca bir kaç kez tekrarlanabilir. (standart olarak bir kez alınması yeterlidir)

 

 

REIKI GRANDMASTER 5 & 6 IŞIK SEVİYELERİ

Muhteşem Uyum & Muhteşem Ayrılma – Şifa Enerjileri

Grandmaster 5. Seviye Büyük Uyum(harmoni) Şifa Enerjileri; tüm evrenle uyum içerisinde, insanlarla, yaratılan her şeyle ilişkileri iyileştirir. Ahenk içerisinde olduğunuz bu evrenden her neyi isterseniz sahip olabilirsiniz!

Grandmaster 6. Seviye Büyük Ayırma Şifa Enerjileri; tüm evrende sizin hayrınıza olmayan durumları yolunuzdan ayırır. Bu en yüce hayrınıza ayrılıp uzaklaştırılan durum bir kişi de olabilir iş de mekan da. aklınıza ne gelirse.. Ama unutmayın, her boşluğu dolduracak olan iyi durum ise sırasını beklemektedir.

Bu iki enerji formu ile, siz de kendi titreşim frekansınız konusunda yaşamınızda dengeyi kazanırsınız.

REIKI GRANDMASTER 7 & 8 IŞIK SEVİYELERİ

Büyük Özgürlük & Büyük Barış – Şifa Enerjileri

Grandmaster 7. Seviye Büyük Özgürlük Şifa Enerjileri;

Düşüncelerimizi netleştirmek, diğer kalıplaşmış düşüncelerden kurtulmak ve kendimizi kabullenmek konusunda yardımcı olur. Sizi madde ve kişi bağımlılıklarından kurtarır. Kendi içinizdeki şans kaynağını ve evrensel yaşam enerjisi ile bağlantınızı bulmaya başlarsınız.

Grandmaster 8. Seviye Büyük Barış Şifa Enerjileri; Yaratıcı’ya olan güveni ve teslimiyeti arttırmaya yardımcı olarak bu sayede tam bir iç huzur sağlanır. Sonsuz aşk ve kendine güveni getirir.

REIKI GRANDMASTER 9. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Mutluluk – Şifa Enerjileri

Grandmaster Reiki 9. Derece Şifa enerjileri; büyük ve gerçek mutluluğun kapılarını açmaya, derin bir anlayış, şans ve bolluk-bereket getirmeye başlar.

Şans enerjileri ve büyük bir mutluluk ile ruhsal bağlantı kurmak için hizmet eder. Önce kendinizi sevmeye başlarsınız, sonra kayıtsız şartsız başkalarını ..

7. ve 8. seviye şifa enerjileri birlikte kombine çalışıldığı zaman, güvenli bir şekilde yükselen titreşiminiz sayesinde muhteşem sonuçlar alırsınız.


REIKI GRANDMASTER 10. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Umut – Şifa Enerjileri

İlahi hayat planını tüm gerçekliği ile anlamak için derin bir anlayış getirir. İnsanın yaşamı içerisindeki tüm zorlukları aşarak sürekli büyük bir umut duygusu gelişir. Umut edilenler için içsel bir güç ve cesaret oluşur. Olanın gerçek yüzünü-nedenini daha berrak görmeye başlarsınız.


REIKI GRANDMASTER 11. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Güç, Cesaret – Şifa Enerjileri

Yaşamınızda sizi engelleyen kalıplaşmış, üzerinize yapışmış negatif enerjileri güçlü bir şekilde temizlemeye yarar. Grandmaster 11. Seviye şifa enerjileri ile çalışmaya devam ederken, dünya hayatı ve ruhsal yaşamınızda yeni bir umut, cesaret, güç ve özgürlük duygusu ile yolunuza devam edersiniz. Güç ve cesaret dışında daha bir çok konuda yardımcı olur. Kişisel titreşiminizi yükselir ve güçlenir.


REIKI GRANDMASTER 12. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Gerçek Aşk – Şifa Enerjileri

Büyüyen Allah sevgisi sayesinde korkuların üstesinden rahatlıkla gelinir. Endişe ve kaygıların engellediği yollar açılmaya başlar. Enerji frekansı kalp çakra merkezli çalışır. Bu bölgedeki durgun enerjiler temizlenerek kendi hayatınıza daha fazla sevgi getirmenin yanısıra oluşan parlak auranızın genişlemesi ile diğerlerinin aurasına sevgi varlığınızla dokunursunuz.REIKI GRANDMASTER 13. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Öğreti – Şifa Enerjileri

İçinizdeki gerçek ruhsal rehberi uyandırır. Bilgelik getirir. Durubiliş için engelleyici enerjisel blokajlar temizlenerek, İçsel bilgeliğin yolu açılır.


REIKI GRANDMASTER 14. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Göz, Görü – Şifa Enerjileri

Durugörü yeteneğini geliştirir. Zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak derin bilgiler kazanmış olursunuz. Ağırlıkta kendi özvarlığınız üzerinde fark etmeye başlarsınız. Tüm öğrendikleriniz ve uyguladıklarınız özvarlığınızla hizalanmaya başlar, bilgilerin gerçekliğini görünüzle onaylarsınız. Bu, kendi içinizdeki gerçek barış, öz sevgi, kendini ve başkasını kabullenme zamanıdır.


REIKI GRANDMASTER 15. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Yol – Şifa Enerjileri

15.Grandmaster Sembolü Dai Michi ile yapıla n meditasyon, bize doğru yolumuzu, yaşam amacımızı gösterir. Sizi, anlamı ‘tüm yaşam için benim gerçek yolum(yaşam amacım)’. Olan sembole bağlar.

Bu bağlantı sayesinde hayatınıza daha fazla şans, memnuniyet ve evrensel sevgi çekmek için yetenek kazanırsınız.


REIKI GRANDMASTER 16. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Öngörü (vahiy) – Şifa Enerjileri

O anda orada olmayanı, dünyada geçmişi ve geleceğindeki değişimlerle ilgili görüler(vahiy) kazanılır. İlham yolu ile iç sesiniz size güçlü bir şekilde fısıldamaya başlar. Kendiniz ya da başkasının ihtiyacı olan bilgileri alırsınız. Aynı zamanda ne zaman susup ne zaman o bilgileri söyleyeceğinizi bilirsiniz.


REIKI GRANDMASTER 17. IŞIK SEVİYESİ

İlahi Tapınak – Şifa Enerjileri

Bizi manevi alemlere bağlamaya başlar, orada da gerçekten daha gerçek yaşadığımızı görmeye başlarız. Sadece dünya hayatını değil, sonsuz yaşamın bilinci kazanılmaya başlar.

REIKI GRANDMASTER 18. IŞIK SEVİYESİ

İçsel Olgunluk ve Ruhsal Bilgelik – Şifa Enerjileri

İçsel Olgunluğu ve Ruhsal Bilgeliği temsil 18. seviye şifa enerjileri; Bilgelik ve Aydınlanmayı getirir. ‘Bir’ oluşumuzun gerçekliğini açık bir şekilde anlamaya ve Tüm ruhsal öğretileri derin bir anlayışla görmeye başlarız. Bu öğretileri almaya devam eder, manevi eğitiminizde bir süreklilik kazanırsınız.

REIKI GRANDMASTER 19. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Affediş – Şifa Enerjileri

19. derece Grandmaster Enerjileri; Sizi affetme nimetleri ile buluşturmaya yardımcı olur. Öncelikle kendinizi temizleyerek, affederek, öz halinize geri dönmenizi sağlarken, kendi mağrurluğunuzu temizler ve başkalarını affedebilmeniz için içsel bir olgunluğu birlikte getirir.

REIKI GRANDMASTER 20. IŞIK SEVİYESİ

Büyük Şükran & Minnet – Şifa Enerjileri

20. derece Grandmaster Şifa Enerjileri; Sizin şikayet etmeksizin ve hep şükür halinde yaşamanıza yardımcı olur. Sahip olduğunuz her şeye değer vermeyi, kıymetini anlayıp, her nefeste şükür halinde olmayı öğrenirsiniz.

REIKI GRANDMASTER 21. IŞIK SEVİYESİ

Kalbin ve Ruhun İyileştirilmesi

Kalpten Kalbe Yolculuk Eden Aşk

Kalpten negatif enerjilerin yanı sıra duygusal stres, öfke ve kaygıyı gidermeye yardımcı olur. Anksiyete veya panik bozuklukları üzerinde iyi çalışır.

Düşük titreşimli (olumsuz) enerjileri, yaşamınızdan kaldırması için, eterik bedeni şifalı yeşil ışınla doldurmak sureti ile çalışır. Yaşama huzur dokunuşu yapmaya yardımcı olur.

Ek olarak, Grandmaster 21. Seviye Şifa Enerjileri;

Kalp çakranızı, İlahi lütfun yüksek titreşimleriyle doldurarak, sevgi sunma ve alma yeteneği yeteneği kazandırır.

Fiziksel düzeyde;

Kardiyovasküler sistem ve Arteriyel Hipotansiyon, Hipertansiyon, Salınımlı Gerilim, Kalp Hastalığı ve Miyokard Enflamasyonu gibi arteriyel gerilim etrafında dönen sorunları gidermeye yardımcı olur.

Depresyon, yorgunluk, üzüntü, anksiyete veya öfke gibi duygusal bedenin diğer olumsuz durumlarını şifalandırmaya yardımcı olur. Temelde duygular ve kalp ile ilgili herhangi bir sorun, bu enerji ile çözülebilir.

Kişinin ruhunun “kayıp” hissettiği kısımlarını iyileştirmesine yardımcı olur. Enerji, neşe ve dinginlik duygusunu, eterik olarak kalbinize aşılayacaktır. Bu, eksiksizlik, tam ve neşeli olma hissini açığa çıkaracaktır.

REIKI GRANDMASTER 22. IŞIK SEVİYESİ

Duygular ve İletişim Arasındaki Bağlantı

İlahi İletişim ile Boğaz Çakra Hizalama  

Grandmaster 22. Seviye Şifa enerjisi; cesaret ve kararlılıkla ifade etmek için, çoğunlukla Boğaz Çakrasının temizlenmesi için kullanılır.

Bu, tiroid problemlerinin yanı sıra, Hipo ve Hipertiroidizm, Paratiroid Yetmezliği, Larenjit, Servikal Spondiloz, Farenjit, Öksürme, Bademcik iltihabı gibi, enerji dengesizliklerine yardımcı olmak için de kullanılır.

Gerçeği söylemeniz gerektiğinde veya büyük insan gruplarıyla konuşmak zorunda olduğunuzda, eterik bedeninizi korku ve endişeyi ortadan kaldırmak için açmanıza yardımcı olacaktır.

İnsanların yaşamlarının durgun hale geldiğini düşündükleri anlarda, güçlü bir şekilde hitap etmelerine yardımcı olmak içindir.

Birbirleriyle zihinsel ve duygusal olarak iletişim kuramayan çiftlerin şifalanmasında güçlü bir şekilde çalışır.

Kalpte hissedilenin kolaylıkla ve uygun bir dil ile ifade edilebilmesi her zaman işleri kolaylaştıracaktır.

Shika So sembolü, bu nedenle ilişki şifası için size gelen danışanlar için etkin bir şekilde uygulanabilir.

ARINMA SÜRECİ

Grandmaster Şifa Enerjileri ile Arınma programı içerisinde; Grandmaster 5.&6. Seviye Şifa Enerjilerinden başlayarak, Grandmaster 22. Seviye Şifa enerjilerinin sıra ile aktarılmasıyla birlikte, bir kaynağın temizlenmesine benzetilen bu süreç, enerjilerin akışına engel teşkil eden blokajların ortadan kalkmasına bağlı olarak etkileri ve efektleri, gündelik yaşam içerisinde kendini farklı şekillerde gösterecektir.

Bunlar duygusal, zihinsel, fiziksel ve/veya ruhsal bedenlerde tezahür edeceğinden, daha duygusal, daha kırılgan, sebepsiz kahkahalar atan ya da ağlayan, hatta içine kapanık bir hal almanız söz konusu olabilir.

Vücudun doğal bir şekilde toksinlerden arınmasına bağlı olarak küçük titreme krizleri yaşayabilirsiniz. Bu, kimi zaman hissedilemeyecek kadar ufak tepkiler olarak da görünse, etkin bir şifa seansından sonra belli bir miktar arınma gerçekleşecektir.

Bununla birlikte şifa enerjileri, sizin üst benliğinize (İlahi olan yanınıza) yönelmeniz için çalıştığından dolayı, size hiç bir şekilde zarar vermeksizin, tüm bu bulgular sizi enerjik ve dengeli bir yapıda bırakarak vücudunuzu terk edecektir. Arınmalar kimi zaman sancılı süreçler olabilir ancak unutmayalım sancısız doğum olmaz. Semptomlar gibi kendini gösteren bu sancılı dönemin arınma için gerekli ve sürecin geçici olduğunu bilerek devam etmek gerekir.

Honervogt kitabında şöyle demektedir: “Bu gibi reaksiyonlar iyiye işarettir çünkü bunlar içinizdeki iyileşmenin göstergesidirler. Homeopatide olduğu gibi, bir krize ulaşılır ve böylece toksik enerji tamamıyla vücudu terk edebilir. Enerji sistemi ilk önce en yüksek titreşime kendini ayarlamak istediğinden dolayı, her şifa aktarımı herhangi bir formdaki arınmayı tetikler.

Bu dönemde, mümkünse -su içmekle ilgili bir probleminiz yoksa- daha fazla günde (en az bir sürahi) su tüketin.

Burada en önemli nokta, tüm sıkıntılarınızı bu arınma sürecine bağlamamanız gerektiğidir. Eğer çok yoğun ya da uç noktalarda bulgularla karşılaşıyorsanız mutlaka doktorunuza danışın. Şifa enerjileri, sizin mevcut tıbbi koşullarınızın yerini almaya çalışmaz, örneğin herhangi hayati bir problemle ilgili ilaç kullanıyor ve bununla ilgili bir sıkıntı hissediyorsanız, tıbbi uygulamanızın kontrolü ve ayarı gerekiyor demektir. Eğer ateşiniz yükseldiyse, virütik bir hastalık yaşıyor olabilir ya da yoğun karın ağrıları çekiyorsanız rahatsız edecek bir şeyler yemiş olabilirsiniz. Lütfen kontrol edin. Uzun ve yoğun bir depresyon, eğer sizin hayatınızda daha önce de vardıysa, bu, arınma ile tekrar uyandırılmış bir durum değildir. Kendinize, bu tür problemlerim daha önce var mıydı, diye sorun. Unutmayın, sizin tıbbi geçmişinizi en iyi siz bilmektesiniz!

ARINMA SÜRECİNİZDE DENEYİMLEYECEĞİNİZ OLASI DURUMLAR :

Fiziksel Arınma

Reiki ve Diğer Şifa Teknikleri fiziksel bedeni arındırırken, nezle, grip – benzeri belirtiler deneyimlenebilir; ağrıyan kaslar, ateş, başağrısı, boğaz yangısı, aşırı mukus, öksürme, kabızlık, ishal ve diğer belirtiler gibi küçük rahatsızlıklar olabilir. Toksinler salıverilirken, idrardaki kokular değişebilir. Tüm bedende basınç veya ağrılar, karıncalanma, bulantı veya çakralarda dönme hissi duyumsanabilir, çünkü şifa enerjileri çakraların aktivitesini yükseltir, temizler ve dengeler.

 

Duygusal Arınma

Duygusal bedenin arınması gerçekleşirken, derinde tutulan duygular görünürde bir neden olmadan ortaya çıkabilir; öfke, hayal kırıklığı, keder, üzüntü ve diğerleri. Bu duygular bu hayatınızın ilk zamanlarından beri yaşam deneyimleriniz olarak bastırılmıştır. Onlar sizin fiziksel matrisinizin derinliklerinden, beden ve zihnin hücresel seviyesinden, salıverilmektedir. Deneyimlediğiniz şey tarafından duygusal olarak etkilenmenize izin vermeyin. Bu duygular için başkalarını veya herhangi bir şeyi suçlamayın. Sadece onlar yüzeye çıkarken onları deneyimleyin ve bırakın gitsinler.

Zihinsel Arınma

Zihinsel bedenin arınması gerçekleşirken, eski düşünce formları, davranış modelleri ve/veya alışkanlıklar yüzeye çıkabilir. Ağır yemekler, içkiler, nikotin, kafein, alkol vs. için tiryakilik istekleri artabilir veya yeniden yüzeye çıkabilir. Yargılama, suçlama, mağduriyet (kurban olduğunu hissetme-madur zihniyeti), suistimal, inkar, kendini – tahrip etme, kendine – acıma vs ortaya çıkabilir. Bu çıkışlar, varlığınızın her seviyesinde iyileşme gerçekleştiği için yaşanır. Kendinize karşı sert olmayın ve bu hissedişlerin ve düşüncelerin sizi daha iyi yapmasına izin verin. Bunların farkında olun, bırakın gitsinler, sonra düşünceleriniz daha pozitif bir hale dönüşecektir.

Spiritüel Arınma

Spiritüel arınma işlediği zaman, inançlarınız sallanabilir, kendiniz ve sizin dışınızda kaldığını düşündüğünüz dünya ile ilgili doğru olduğuna inandığınız kalıplarınıza meydan okunabilir; dünyanın nasıl işlediğine, evrensel dizayna, ilişkilerin nasıl olması gerektiğine, dinlerin temel anlayışına, hayatınızda neyin önemli olduğuna dair inançlarınız vs… Bu sürecinizde, içgörüler, ifşaatler ve yeni anlayış berrak olur, bu sizin yeni oluşan ve daima – değişen spiritüel temelinizin inşa bloklarıdır.

_______________________________________________________

Öneriler:

Arınma Süreci içerisinde diğer Reiki Uygulayıcı dostlarımızın şifa çalışmalarına ve Reiki Eğitmeni dostlarımızın Uyumlama çalışmalarına katılmanızda herhangi bir sakınca olmamakla birlikte, bu dönemde İnisiye olduğunuz sistemin çalışmalarını arınma sürecinden sonra mutlaka aksatmadan yapmanızı öneririz.

< ARINMA SÜRECİNE GİRERKEN ALKOL , SİGARA VS. ENERJİ BEDENİNİ YORAN ETKENLERDEN MÜMKÜN OLDUĞUNCA UZAK DURMANIZI YA DA EN AZINDAN ASGARİYE DÜŞÜRÜLMESİNİ TAVSİYE EDİYORUZ >

Önemli Not:
Tüm enerji çalışmalarında olduğu gibi, doğal şifa teknikleri tıbbi tanı ve tedavi için bir alternatif olarak değil, tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Her zaman güçlü bir şekilde şunu tavsiye ediyoruz: Sağlığınızla ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, mutlaka doktorunuzla temasa geçiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“zz-23 Günlük Chi-ball Grandmaster Şifa Enerjileri ile ARINMA” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir