LUNAR – AYIŞIĞI Güçlendirmesi

600 

Açıklama

LUNAR

Lıght Empowerment

AY IŞIĞI

GÜÇLENDİRME

Ole Gabrielsen tarafından kurulmuştur.

Ayın enerjisi, aynen Güneşin ki gibi oldukça yüksek titreşimli Sevgi enerjisine sahiptir. Şifa seansları için çok faydalıdır. Geniş bir frekans aralığında çok yönlü şifa bir aracı olarak çalışır, Burada en önemlisi de Duygusal Şifa üzerinde güçlü bir şifa etkisinin olması.

Ay ışığı enerjisi, yaşamın tüm kadınsı yönlerinin enerjilerini güçlendirmeye yardımcı olur. Zihinsel huzuru, dinginlik ve dengeyi teşvik eder. Negatif enerjilerden temizlenme ve korunma sağlar. Ayrıca, meditasyonda kullanım için de mükemmel çalışır.

Ay Işığı Enerjisi, Bilinçaltı negatif düşünceler ve buna bağlı konular ile başa çıkmak içinse mükemmel bir şekilde çalışır.

Ay Işığı ve Güneş Işığı muhteşem bir kombinasyon ile Yin & Yang gibi davranır. Yin, Ay Işığıdır, Kadınsıdır. Yang ise Güneş Işığıdır, Erkeksidir.

Ay Işığı enerjisi, Şifa oturumlarında tek başına, Reiki şifa uygulama şekilleri ile kullanılabileceği gibi, Geleneksel Reiki Enerjisi ile birlikte de kullanabilirsiniz. Kombine kullanımda seansın şifa gücünü arttırır.

 Tüm Uyumlamalar uzaktan yapılmakta olup, İNİSİYASYON SERTİFİKALARINIZ yüksek çözünürlüklü .jpg formatında ve EĞİTİM DERS NOTLARINIZ .pdf formatında e-mail adresinize postalanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LUNAR – AYIŞIĞI Güçlendirmesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir